TESLİMAT KOŞULLARI

 

Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra 1-3 iş günü (Pazartesi-Cuma) içerisinde kargoya teslim edilir. Teslimat adresinin SNS Tekstil’e uzaklığına göre de kargo şirketi 1-3 gün içerisinde siparişinizi size ulaştıracaktır.

Özel üretim ürünlerin teslim süreleri imalat zamanına göre farklılık göstermektedir. Bu tür ürünlerin teslimat bilgileri ve süreleri ürün sayfalarında belirtilmiştir.

 

Tarafımızdan kaynaklanan bir aksilik olması halinde ise size üyelik bilgilerinizden yola çıkılarak haber verilecektir. Bu yüzden üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olması önemlidir. Bayram ve tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.

Seçtiğiniz ürünlerin tamamı anlaşmalı olduğumuz kargo şirketleri tarafından SNS Tekstil garantisi ile size teslim edilecektir.

Gönderi ve Kargo

 

1. Siparişim ne zaman kargoya verilir?

 

Tüm siparişler 1-3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir. Sipariş sonrası, verilen telefon numarasına Mail ile kargo süreçleri hakkında takip linki gelmektedir.

 

2. İndirim dönemlerinde ürünüm ne zaman kargoya verilir?

 

İndirim dönemlerinde yaşanan yoğunluk nedeniyle kargoya verilme süresi 4-5 iş günü arasında değişmektedir.
Detaylı bilgi için Müşteri Hizmetleri Departmanımız ile +905300359109‬ No`lu WhatsApp hattından iletişime geçebilirsin.

 

 

3. İade ve değişim kargosu için ücret ödeyecek miyim?

 

Kusurlu ürünler haricinde kargo ücreti iade / değişim işleminde göndericiye aittir. İade / değişim işlemlerinde kargo ücreti alıcıya ait olup anlaşmalı olduğumuz Aras kargo ile yapacağınız karşı ödemeli gönderimlerde; ürün bedeli üzerinden 40 TL kargo hizmet bedeli kesintisi yapılarak iade sağlanacaktır.

 

 

4. Resmi tatil günlerinde teslimat yapılıyor mu?

 

  • Resmi tatil günlerinde kargo firmaları teslimat yapmamaktadır.
  • Milli ve dini bayramda Resmi tatil dolayısıyla kargo çıkışları Fashion Friends tarafından yapılmamaktadır.
  • Siparişin takip eden ilk iş gününden itibaren işlem görmeye başlar.

 

 

5. Siparişim kargoya verilmiş. Adres / isim değişikliği yapmak istiyorum?

 

Kargoya teslim edilen siparişlerde adres değişikliği site üzerinden yapılmamaktadır. İletişim bilgisi güncellemek için Müşteri Hizmetleri Departmanımız ile +905300359109‬ No`lu WhatsApp iletişime geçebilirsin.

 

 

Satın aldığınız ürünler bir teyit e-postası ile tarafınıza bildirilecektir. Seçtiğiniz ürünlerden herhangi birinin stokta mevcut olmaması durumunda konu ile ilgili bir e-posta size yollanacak ve ürünün ilk stoklara gireceği tarih tarafınıza bildirilecektir.

“www.fashionfriends.com” SNS Tekstil’in online alışveriş sitesidir. Aynı anda birden çok kullanıcıya alışveriş yapma imkânı tanır. Enderde olsa tüketicinin aynı ürünü alması söz konusudur ve ürün stoklarda tükenmektedir,

bu durumda; Ödemesini internet üzerinden yaptığınız ürün eğer stoklarımızda kalmamış ise en az 4 (Dört) en fazla 30 (otuz) gün bekleme süresi vardır. Ürün bu tarihleri arasında tüketiciye verilemez ise yaptığı ödeme kendisine iade edilir.

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR